Fri Flyt er en del av Schibsted Media. Schibsted Media AS og Schibsted ASA er ansvarlig for dine data på denne siden. Les mer her

Ny sesong med villsnøtips!

Første sesong av Jakten på villsnøen er ferdig, men hakk i hel følger en ny runde med Asbjørn Eggebø Næss i hovedrollen. Med seg har han blant annet fått med selveste Åsmund Thorsen.

Sist oppdatert: 25. november 2019 kl 07.00
Lesetid: 1 minutter

Den kommende sesongen av Jakten på villsnøen begynner i fjellsidene rundt Blåfjell på Nordmøre der Asbjørn har fått nyss i en steinhytte man kan overnatte i. Med på turen er også frikjøringsesset Åsmund Thorsen. Sammen øser de av innsikt og erfaring om fjellet og livet – i varierende grad. 

Se alle episodene av Jakten på villsnøen her. 

JAKTEN PÅ VILLSNØEN

Denne serien gir et innblikk i den moderne frikjørerens hode. Programleder Asbjørn Eggebø Næss, kjent fra skifilmen Supervention, guider seerne gjennom utfordringene han møter i sin søken etter perfekt snø og byr på inspirasjon til hvordan vi bedre kan bruke fjellet. 

Publisert 25. november 2019 kl 07.00
Sist oppdatert 25. november 2019 kl 07.00
 

Relaterte artikler

 

Fri Flyt utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Tore Meirik | Christian Nerdrum | Henning Reinton (magasinansvarlig)

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen