Thomas Harstad gir seg

Landslagssjefen som har utviklet og ledet et av verdens beste landslag går nye veier.

Sist oppdatert: 21. mars 2017 kl 11.16
Landslagssjef Thomas Harstad går nye veier. Foto: Olav Stubberud
Landslagssjef Thomas Harstad går nye veier. Foto: Olav Stubberud
Lesetid: 1 minutter

Harstad ser etter nye utfordringer og fortsetter karrieren som Sports Marketing Manager i Red Bull. Generalsekretær Lisa Mari Watson forteller

-       Det er trist å miste en så stor ressurs på huset. På vegne av forbundet ønsker jeg å takke Thomas for fantastiske år og ønske han lykke til videre i sin karriere.

Snowboardforbundet ser etter noen som kan videreføre arbeidet og samtidig bidra til å løfte landslaget til neste nivå.

 

Thomas Harstad har uttalt til snowboardforbundet:

-       Det var en vanskelig avgjørelse siden Snowboardforbundet vil være den arbeidsplassen jeg vil se tilbake på som den morsomste og med et interesseområde som ligger nærmest hjertet.

 

Harstad trer ut av stillingen som landslagssjef 30.april 2017. 

Publisert 21. mars 2017 kl 11.16
Sist oppdatert 21. mars 2017 kl 11.16
 

Relaterte artikler

Stor guide over merker og modeller

Brett til powsurfing - dette skal du se etter

Fri Flyts guide til surfing på snø

Powsurfing: – Flytfølelsen er fantastisk

Marcus Kleveland X Games Aspen 2025
X Games Aspen 2025

Kleveland utenfor pallen

MELON: Markus Olimstad i en backside 180 melon.
Frontside og backside 180

– Det første trikset jeg lærte meg

Kortreist jakt på mikroeventyr

Nabolaget

HJEMME: Svenske Astrid Paulsson kjører snowboard som om Sunnmøre var hjemmebanen hennes – selv om føret er krevende og snøen hard. Foto: Anki Grøthe.
Filmprosjektet At Home

Hjemme på Sunnmøre

 

Fri Flyt utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Tore Meirik | Christian Nerdrum | Henning Reinton (magasinansvarlig)

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen