/ Alpene

Melder en meter pudder i Alpene

Chamonix, Courmayeur og Val Thorens får alle et realt snødump inn mot helga.

Sist oppdatert: 26. februar 2020 kl 10.49
Pudder i Alpene
DYPE DAGER PÅ VEI: De neste dagene skal det snø bra i Courmayeur i Italia (bildet). Foto: Tore Meirik
Lesetid: 1 minutter

De kommende dagene skal bli snørike for noen av Alpenes mest populære skidestinasjoner. Ifølge Fri Flyts snøvarsel kan både Chamonix, Courmayeur og Val Thorens vente seg nærmere, eller mer enn en meter snø de neste dagene. Eller som Meteo Morris i Wepowder i sier.

– Onsdag og torsdag er pudderdager.

Allerede abonnent?  
Logg inn her
Kjøp abonnement og få tilgang til artikkelen.

Alle abonnement gir full tilgang til hele vårt digitale univers. Det inkluderer Fri Flyt,

Terrengsykkel, UTE, Klatring, Landevei og Jeger sine nettsider og e-magasin.

12 måneder
Digital tilgang til 6 nettsider
8 utgaver av Fri Flyt Magasin
99,-
per
måned
3 måneder
Digital tilgang til 6 nettsider
2 utgaver av Fri Flyt Magasin
119,-
per
måned
1 måned
Digital tilgang til 6 nettsider
Papirutgaver av Fri Flyt
139,-
per
måned

Abonnementet fornyes automatisk etter bindingstiden. Si opp når du vil, men senest før perioden utløper.

Friflyt.no har daglig dekning av det som skjer i skianlegg og toppturområder, og vi dekker debatter og dilemmaer om alt fra snøskred til klimaendringer. Om sommeren skriver vi om aktiviteter skifolk er opptatt av når det ikke er snø på bakken, som vannsport og sykkel.

På friflyt.no finner du også Fri Flyt sine skitester og mer enn 750 guider til toppturer.

Les mer om våre abonnement

Har du spørsmål?

Vi svarer raskt på mail.

 

Relaterte artikler

 

Fri Flyt utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Tore Meirik | Christian Nerdrum | Henning Reinton (magasinansvarlig)

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen