/ Skifilm

– En innholdsrik og morsom sesong

Kasper Aakerhus har gått vekk fra konkurranser og satt inn støtet på filminga. Det har gitt resultater.

Sist oppdatert: 12. mai 2016 kl 16.00
SESONGEDIT: Se Kasper Aakerhus sin sesongedit her. Foto: Anders Holtet
SESONGEDIT: Se Kasper Aakerhus sin sesongedit her. Foto: Anders Holtet
Lesetid: 1 minutter

– Sesongen i år har vært sykt morsom og innholdsrik. Jeg har vært litt ute å reist, blant annet til Saas Fee og Laax med skolen. Utover det har jeg for det meste kjørt parken på Hovden, sier Kasper Aakerhus fra Drammen.

De siste årene har han gått på Hovden Skigymnas, og startet som en svært habil konkurransekjører. Det siste året har han derimot oppdaget en større kjærlighet for filming.

– Jeg syns det er mye morsommere å filme og kunne være med på å lage et produkt. Planen for sesongen var å filme mye, men det ble dessverre ikke så mye som jeg hadde håpet på, forteller Aakerhus.

Se sesongediten til Aakerhus her:

Publisert 12. mai 2016 kl 16.00
Sist oppdatert 12. mai 2016 kl 16.00
 

Relaterte artikler

 
POW: Sam Anthamatten gjør det han kan best i den nye filmen hans Portrait. Foto: Frederik_Kalbermatten
Se trailerne til årets Film Tour

Programmet er klart: Fire av fem filmer er norske

Nikolai Schirmer
Pause for Scandinavian Supertour

Schirmer: – Har rett og slett ikke nok tid

DEKKER BEHOV NUMMER FEM: Stian Hagen og datteren Camila (9) tar en sjokoladepause. Foto: Jake Holland
Stian Hagen inspirerer barnefamilier i ny film

– Ikke bland inn dine personlige ambisjoner

MYTEN: Shane McConkey tar seg ned en argbratt fjellsiden i Haines, Alaska. Foto: Ulrich Grill / Red Bull Content Pool
Anmeldelse av ikoniske filmer

10 oppslukende dokumentarer du bør se

Pär Hägglund jages av Luke Bredar.
Slik filmet The bunch «Sensus»

– Det var en sjuk prosess

HJEMMEBANE: Trygg har de siste årene bodd Volda. Foto: Emil Leenderts
Se «Topptyricon» her

Tryggs 39 skifilmtips

Fri Flyt utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Tore Meirik | Christian Nerdrum | Henning Reinton (magasinansvarlig)

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen