/ Padling

Raga & De La Soul til Veko

På årets Ekstremsportveke får du både Noen å Hate og Me Myself and I. Pluss enda mer.

Sist oppdatert: 18. april 2012 kl 11.58
TIL VEKO: Raga Rockers kommer! Foto: ragarockers.no
TIL VEKO: Raga Rockers kommer! Foto: ragarockers.no
Lesetid: 1 minutter

Ekstremsportveko annonserte nemlig i dag at råskallebandet Raga Rockers kommer til Veko, og det gjør også 90-talls gutta i de La Soul. Pluss en hel del andre musikere.

«Når Ekstremsportveko fyrer i gang for 15. gang i sommer, er det med stor gleder vi kan annonsere det beste musikkprogrammet noensinne! Stjerner som Mos Def & Talib Kweli (som Black Star), De La Soul og Raga Rockers er alle klare, i tillegg til noen av de mest spennende artistene i Norge, nemlig Lars Vaular, Team Me og Eye Emma Jedi», skriver Ekstremsportveko på sine nettsider.

Publisert 18. april 2012 kl 11.58
Sist oppdatert 18. april 2012 kl 11.58
 

Relaterte artikler

 
Zack Mutton Holy Diver
Verdensmester Zack Mutton hyller Voss og det norske padlemiljøet

Verdensmester i elvepadling hyller Voss

25 ÅR MED GALSKAP OG LUE PÅ: Under Ekstremsportveko i 2013 var det helt korrekt å bruke lue innendørs. Foto: Roger Brendhagen
Veke-sjefen takker for seg

– Veko betyr alt for Voss

Padleelver Norge padling elv
Norske «bucket-list» klassikere

5 elver du bør padle i sommer

Fri Flyt utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Tore Meirik | Christian Nerdrum | Henning Reinton (magasinansvarlig)

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen