/ Nyheter

Påska blir ikke den samme uten

Fri Flyt er på gata med nytt nummer, fullt av påskesnacks.

Sist oppdatert: 1. april 2006 kl 18.31
Lesetid: 2 minutter

Da er høytiden reddet! Nok en bunke med fet lesning fra landets mest oppegående og høytsvevende magasin. Bladet gir deg ferske bilder fra vinteren som gikk, samtidig som inspirasjonen skrues opp mange hakk foran våren som står for døren. Her er noen av godbitene:

DE RÅESTE JENTENE: Noen jenter klarer lar seg ikke kjøre fletta av. Vi gir deg oversikten over de råeste kvinnelige frikjørerne.

GAUSTATOPPEN: Gaustatoppen er en snøtung pyramide, som byr på edel skikjøring. Vi tok toppturen til høydepunktet i Telemark.

MIKKEL BANG: Snowboardsirkusets barnestjerne er blitt voksen. Bli med under huden på et av landets største talenter på brett.

TEST AV FULLDEMPERE: Klar for sykkelsesongen? Vi har testet fulldempede freeridesykler.

JIBBEHIMMELEN: Breckenridge har en av de beste terrengparkene på kloden. Det er hit norske jibbestjerner drar for å bli god.

NED FRA DENALI: Norske frikjørere siktet høyt klatret til topps på Denali i Alaska. Målet var en førstenedkjøring av en krevende rute.

MASSE REISESTOFF: Bli med til St. Moritz på jakt etter fjolleri og pudder! I tillegg kan du lese om snowboard i Kina, kiting i Pakistan. Og vindsurf i Molde.

NESTE ÅRS STÆSJ: Fri Flyt har vært på internasjonal sportsmesse og gir deg et lite innblikk i hva som blir hott neste vinter.

I tillegg får du, som alltid, masse utstyrsstoff, nyheter, flotte bilder og innsiktsfulle kommentarer.

Løp i postkassa eller på Narvesen!

 

Og kos deg i påska!

Publisert 31. mars 2006 kl 01.17
Sist oppdatert 1. april 2006 kl 18.31
 

Relaterte artikler

 

Fri Flyt utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Tore Meirik | Christian Nerdrum | Henning Reinton (magasinansvarlig)

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen

Påska blir ikke den samme uten | FRIFLYT.NO